Udruga kampista Hrvatske

forum.camping-croatia.com
Sada je: 27 svi 2018 01:24.

Vremenska zona: UTC+02:00

Započni novu temu  Odgovori  [ 786 postova ]  Stranica Prethodna 1 ... 36 37 38 39 40
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Šatori
PostPostano: 26 vel 2018 17:00 
trudi se

Tako bi rado uzeo ovoga (http://www.infektorygallery.co.uk/camping-sale-airgo-stratus-600-inflatable-tent-grey-mu8lfq-p-3412.html), ali me strah da je neka prijevara u pitanju.
Riskirati 300 EUR za šator koji se prodaje po 800 EUR :-?? I još besplatni shipping!
Ne mogu pronaći na netu ništa o tom web shopu. Ima li tko kakvu info?

Vrh

PostPostano: 27 vel 2018 10:20 
trudi se

mrIja je napisao/la:
Tako bi rado uzeo ovoga (http://www.infektorygallery.co.uk/camping-sale-airgo-stratus-600-inflatable-tent-grey-mu8lfq-p-3412.html), ali me strah da je neka prijevara u pitanju.
Riskirati 300 EUR za šator koji se prodaje po 800 EUR :-?? I još besplatni shipping!
Ne mogu pronaći na netu ništa o tom web shopu. Ima li tko kakvu info?

Poslao sam upit u trgovinu putem obrasca, a odgovor mi dolazi s mail adrese azhuyouxiang@gmail.com. Čudno pomislih pa odem uguglati mail adresu, a kad ono...
Pronađem desetke web trgovina razno-raznim predmetima, od sportske do modne odjeće itd. Te da su sve prevaranske. A onda čitaš komentare ljudi koji su nasjeli (kupio adidas majicu, a došla loša kopija Nikea i sl. Pisali mailove, žalili se, a odgovora nigdje :naughty: )
Ovaj dio maila mi je najbolji:
For help with any of our online services, please email the store-owner: azhuyouxiang@gmail.com
Sincerely,
andy
Store Owner

I pouka dana glasi: ako nešto zvuči nemoguće dobro, vjerojatno je nemoguće. :greetings-wavingyellow:

Vrh

PostPostano: 01 ožu 2018 11:52 
trudi se

Mixi caravaning ima akcije, za one koje zanima.
Je li netko narucivao sa camping-outdoor.eu? Znate li mozda kakvi su satori 10T? Cijene su prihvatljive, cini mi se da ima sve sta mi treba, ali nisam nikad cula za njih, pa ako netko ima iskustva molim vas podijelite!

Vrh

PostPostano: 06 svi 2018 15:13 
trudi se

Pozdrav svima,

postali smo ponosni vlasnici Outwell Whitecow 5 šatora, kupili nedavno u Mixiju na sniženju ..(linija 2017 s podlogom i tepihom)
Namjenjeno meni, suprugu i dvoje djece (9 i 11 god).

Od opreme imamo još 2 ležaljke za plažu, stol i 4 stolice, električno kuhalo, to je uglavnom sve. Polako sada razgledavamo ostalu opremu (uz ograničeni budžet)

Razmišljam o vrećama za spavanje - da ili ne ? Šator bi koristili u ljetnim mjesecima, eventualno proljeće.
Pročešljala sam gotovo cijeli forum i još sam u nedoumici kakvu podlogu za spavanje kupiti ( zapravo u obzir dolazi Decathlonov ili Jyskov asortiman..)

Gdje se može kupiti tarp koji bi pokrio 15 ak kvadrata šatora? Vi koji ste improvizirali tarp , gdje kupiti materijal?

Suprug se bavi ogradama, stupovima, ima aparat za varenje, svašta možemo i sami napraviti

Vrh

PostPostano: 06 svi 2018 16:32 
kamperska gerijatrija

Odlican sator! Cestitke na kupnji! ;)
Za spavanje su vam najjeftiniji i najjednostavniji madraci na napuhavanje. Kupite jedan veliki sebi i jos jedan veliki za klince i uzivate.
Sto se tice vreca mi imamo 3 Outwellove i nosimo ih bez obzira sto je ljeto. Nase se mogu skroz rastvoriti tako da najcesce koristimo jednu tako rastvorenu jer pred jutro zna biti hladno. Za prvu ruku mozete proci i sa nekim dekicama.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Vrh

PostPostano: 26 svi 2018 09:03 
kamperska gerijatrija

Slucajno naletio na Njuskalu pa ako netko kupuje sator mislim da je ovo odlicna prilika! Model je stariji (mislim negdje 2010-2011) ali ako je koristen samo par puta kao sto kazu mislim da je dobra kupnja!

https://www.njuskalo.hr/kamp-oprema/sat ... s-24940041

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 786 postova ]  Stranica Prethodna 1 ... 36 37 38 39 40

Vremenska zona: UTC+02:00

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: