Udruga kampista Hrvatske

forum.camping-croatia.com
Sada je: 17 ruj 2019 17:18.

Vremenska zona: UTC+02:00

Započni novu temu  Odgovori  [ 63 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4
Autor/ica Poruka
PostPostano: 20 vel 2019 10:59 
kamperska gerijatrija

Da, mi smo uzimali online to (kad nam niti jedan ducan nije usput, inace svi ti s kamperskom opremom to imaju). Zadnji put bas od Meridijana, bas su bili jako usluzni i super je sve ispalo... ciljala sam neke Brunnerove stvari kojih su djelomicno imali na webu, poslala sam im mail i teta mi je po siframa provjerila imaju li ih u ducanu ili ne - na kraju su sve sto sam si zazeljela imali i poslali su mi pdf racun, platila internet bankarstvom i za dva dana je sve bilo doma :handgestures-thumbup: (pa kad sam vec radila narudzbu ubacila sam i jednu kantu za wc, nek se nadje)

U teroriji Bauhaus ima njihove proizvode, ali ovaj rijecki je straaaasno lose opremljen s time i ne znam hoce li makar ljeti ubaciti to u ponudu. Mozda zagrebacki imaju?

Vrh

PostPostano: 27 vel 2019 09:20 
Moderator

nema do tekućine i to s imenom... sad trenutno isto imam tabletice, ali mislim da je tekućina bolja... brže djeluje!

ja sam pred godinu dvije kupio karnistere kemije za wc od 2 litre u Kauflandu... koma tekućina - nikad više... bilo skoro pa badava na rasprodaji, ali još opet preskupo plaćena...

Vrh

PostPostano: 06 ožu 2019 23:14 
kamperska gerijatrija

Kemija za WC se ako ideš u EU da ponekad jeftino nabavit u ACTION trgovinama....Holandija na primjer...meni zadnja zaliha još dobro traje ....kupio više komada vrlo povoljno....ako si sa Kvarnera onda na Preluci ima trgovina za nautičare sa kemikalijama. i sa još dosta sitnica za nas...ZG Bauhaus je 50% bolje opremljen od Kvarnerskog a isto tako i Splitski....recimo ako ima 9 veličina kolica RI ima 5 veličina ST 7.....ACTION trgovine ti kupuju robu od propalih trgovaca i dosta jeftino se dade svega nać

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 63 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4

Vremenska zona: UTC+02:00

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: