Udruga kampista Hrvatske

forum.camping-croatia.com
Sada je: 17 kol 2018 15:12.

Vremenska zona: UTC+02:00

Započni novu temu  Odgovori  [ 66 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4
Autor/ica Poruka
PostPostano: 14 srp 2017 15:06 
kamperska gerijatrija

dundino je napisao/la:
Panonski mornar je napisao/la:
Polako, ali sigurno, idemo prema tome da ćemo biti rijetki gosti i na ( nekada) našem Jadranu! :crying-yellow:

Kaj mislite zakaj ja idem za Makedoniju, Grčku, Crnu goru i evo u 8 mjesecu ćemo Albaniju.
Zato što su prekrasne neotkrivene zemlje u kojima možeš jako fino jesti u restoranu bez da gledaš cjenik a o ljubaznosti ljudi neću ni govoriti. I cijene kampova su niže.
Dovoljno je reći, a imam negdje i sliku, da smo u kampu Rino na Ohridu svako jutro svi u kampu dobivali espreso i rakijicu ili kako je domaćin zove - antibiotik.
To ti je gostoprimstvo :)

Fuuuj, to je Balkan! :puke-front: ( Naravno, uz =)) ) A mi smo ( kao) Europa! Zato je Baretova pjesma "Gdje je nestao čovjek?" kod nas hit! :doh:

Što se Albanije tiče, bili smo u Ulcinju 2005. Noćili smo kod Albanca ( podsjećao nas je na Al Caponea), a kad smo mu rekli svoje namjere da preko Albanije idemo u Makedoniju i dalje u Grčku, nije baš imao riječi pohvale za svoje sunarodnjake preko granice. sjećam se kako je rekao: "Pazite gdje ćete jesti, gdje spavati, parkirati, točiti gorivo... Hoće ukrasti, hoće prevariti..." Ne znam je li se što promijenilo otada. Vjerojatno jeste. Sjećam se blatne lokve vode kroz koju smo trebali proći ( kao neka dezinfekcija) i bunkera pokraj ceste na ulazu u Albaniju. Tirana i Skadar su tada bili velika gradilišta, ali su sporedne ulice još uvijek bile neasfaltirane...

Vrh

PostPostano: 14 srp 2017 15:13 
kamperska gerijatrija

Sad smo odlutali s naslovne teme...

Vrh

PostPostano: 14 srp 2017 15:20 
Zen kampist

Upoznali mi Slovence sad u Makedoniji i idu već 4 godine u Albaniju i preporučili nam kamp i sve.
Oduševljeni, kažu ceste odlične, nove, cijene niske, sve super.

Vrh

PostPostano: 14 srp 2017 16:54 
kamperska gerijatrija

dundino je napisao/la:
Upoznali mi Slovence sad u Makedoniji i idu već 4 godine u Albaniju i preporučili nam kamp i sve.
Oduševljeni, kažu ceste odlične, nove, cijene niske, sve super.

Mi smo, izgleda, bili prerano?! Ako budete išli, molim osvrt na ovim stranicama. :greetings-wavingyellow:

Vrh

PostPostano: 21 vel 2018 14:20 
trudi se

slika
slika
slika

slika

slika

slika

slika

Vrh

PostPostano: 21 vel 2018 14:49 
trudi se

Kamp Soline...šta reći...
U Biogradu ljetujemo već 15tak godina, od toga 10tak u kampu. Žena ja, prvo jedno, a onda još jedno dijete. Zaljubili smo se u Biograd i taj kamp.
Prvo smo imali kampicu, a od prošle godine smo u šatoru. Vjerojatno bi ostali na kampici, ali mi je u ZG iz nje sve pokradeno i potrgano.
Ljetujemo po 3 i više tjedana i uvijek smo u prvom redu. Ako ne uhvatim mjesto na prvu( što je i uobičajno ) preselim se kada se netko makne, što mi nije problem.
Kamp ima jako puno prednosti, ali naravno ima i loših mana koje bi se većina mogle riješit uz malo truda.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 66 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4

Vremenska zona: UTC+02:00

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: